Фестиваль дитячої творчості

29 лют. 2024
«Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

«Наш пошук і творчість тобі, Україно!»  Під таким гаслом у  ліцеї №11 пройшов щорічний фестиваль дитячої творчості. Вже третій раз він проходить заочно й тільки  у двох номінаціях: вокал та художнє читання. Вокальний конкурс був присвячений Дню рідної мови, а конкурс читців – річниці початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Активно та успішно виступили  першокласники. Вітаємо їх з дебютом! Яскравими були виступи учнів 2-4 класів. Серед учасників були й поети, які читали свої авторські вірші, це Максименко Матвій, учень 8-В класу, та Безкровна Владислава, учениця 8-Б класу. Молодці! Переможців було складно обрати, але нарешті журі завершило свою роботу. Вітаємо переможців! Дякуємо учням за активну участь у фестивалі,  їхнім  батькам за підтримку та допомогу.

Підсумки фестивалю дитячої творчості (вокал)

Підсумки фестивалю дитячої творчості (читання)