Правове забезпечення гендерної рівності

11 квіт. 2024
В ліцеї №11 завершився тиждень правових знань.

В ліцеї №11 завершився тиждень правових знань. Євроінтеграційні прагнення України стали невід’ємними реаліями політичного сьогодення. Підписавши і ратифікувавши Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, Україна продемонструвала відданість демократичним європейським цінностям та взяла на себе зобов’язання «враховувати питання рівності між чоловіками і жінками при розробці та впровадженні законів, постанов, адміністративних положень, політики і заходів», тому темою тижня було «Правове забезпечення гендерної рівності».

Протягом тижня  в 1-4 класах проведений флешмоб «Руйнуємо гендерні стереотипи».  Для учнів  5-8 класів – інформдайджести про законодавство з питань гендерної рівності. Молодші школярі взяли участь в роботі онлайн кінозалу, переглянули та обговорили з класними керівниками мультфільм  «Про цукерки на гендерну рівність».  Учні старших класів на уроках громадянської освіти взяли участь в семінарах з теми «Паритетна демократія і гендерна рівність як орієнтири європейського майбутнього України».

Сподіваємось, що проведені заходи допоможуть учням у подоланні гендерних стереотипів та сприятимуть  формуванню в них гендерної культури.

Флешмоб "Руйнуємо гендерні стереотипи"