«Краса землі моєї України»

23 квіт. 2024
Під таким гаслом в ліцеї №11 пройшла екологічна декада, присвячена Всесвітньому Дню Землі.

Учні взяли активну участь у різноманітних заходах, метою яких було формування екологічної культури школярів, виховання бережливого ставлення до природи.

Для 5-6 класів були проведені екологічний брейн-ринг «Зелена планета» і  вебквест «Бережемо природу». Виконуючи різноманітні творчі завдання, учні поповнили свої знання про чудовий та неповторний  світ природи.

Молодші школярі стали активними учасниками творчої майстерні «Квітка своїми руками «Друге життя». Крім того, що учні зробили красиві вироби, вони зрозуміли, що переробка вторинної сировини - це можливість впоратися зі зростаючою кількістю відходів, які забруднюють нашу планету.

Старшокласники взяли участь у конференції «Екологічні проблеми пов’язані з війною», а учні 7-8 класів показали як можна насолоджуватися красою природи не знищуючи її: організували фотовиставку «Парад весняних квітів».

Парад весняних квітів

Творча майстерня