Вибори Голови учнівської ради ліцею

1 трав. 2024
У квітні в ліцеї №11 була проведена акція «Вибори Голови учнівської ради ліцею».

Згідно зі Статутом «Великого братства ліцеїстів», на загальних зборах учнів 8-9 класів були обрані кандидати від кожного колективу на посаду Голови учнівської ради. Протягом двох тижнів тривала агітаційна кампанія: відеоролики, пости – все про кандидатів та їхні передвиборчі програми. Самі вибори проходили офлайн, за традиційною схемою, для учнів, що навчаються у змішаному форматі,  та в онлайн - для учнів, що навчаються дистанційно. Виборча комісія, яку очолювала учениця 10-А класу Рахманова Анастасія, спрацювала чітко та організовано.

За результатами голосувань перемогу отримала учениця 9-Б класу Євсєєва Валерія.

Вітаємо! Бажаємо Валерії творчого натхнення, наполегливості в організації роботи учнівського самоврядування ліцею №11.