З новинами ліцею №11 можна ознайомитися на сторінці Facebook

Перейти на сторінку

15 вер. 2023

Тиждень протидії булінгу

З метою профілактики проявів булінгу в учнівському середовищі в ліцеї № 11 проведені години спілкування «Про дружбу», «Що означає бути добрим», «Ми різні, але ми рівні», організовано перегляд відеофільмів Ніка Вуйчича.
1 вер. 2023

«Освіта єднає»

30 серпня у Ліцеї №11 відбулася педагогічна конференція «Освіта єднає», яка традиційно передує початку нового навчального року в міських навчальних закладах.
16 трав. 2023

Декада «Пам’ять»

З 01 по 10 травня в ліцеї №11 пройшла декада «Пам’ять», присвячена Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги у Другій світовій війні.
16 трав. 2023

«Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні»

Управлінська команда Ліцею №11 міста Новомосковська стала учасником Всеукраїнського проєкту «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні»
11 трав. 2023

Творчі конкурси

В ліцеї № 11 відбулось нагородження учнів, які стали переможцями Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів у листопаді - березні 2022/2023 н.р.
11 трав. 2023

Країна чарівних книжок

Підведено підсумки міського заочного конкурсу дитячо-юнацької творчості "Країна чарівних книжок". Вітаємо наших переможців!
5 трав. 2023

День Цивільного захисту

До Дня цивільного захисту в Ліцеї №11 Снитка Станіслав Юрійович, провідний фахівець ДСНС, провів для вчителів заняття з безпеки життєдіяльності.
26 квіт. 2023

«Краса землі моєї України»

З 10 по 21 квітня в Ліцеї №11 м. Новомосковська проходила екологічна декада «Краса землі моєї України», присвячена Всесвітньому Дню Землі. Учні взяли активну участь у різноманітних заходах, метою яких було формування екологічної культури школярів, виховання бережливого ставлення до природи.
21 квіт. 2023

Робота по благоустрою Ліцею №11 #"Новомосковськ розквітає"

21 квітня в Ліцеї №11 відбувся загальноміський суботник
14 квіт. 2023

Фестиваль писанок

Незабаром Великдень – одне з найулюбленіших свят українців-важливим атрибутом якого, звичайно, є писанка.