З новинами ліцею №11 можна ознайомитися на сторінці Facebook

Перейти на сторінку

12 квіт. 2023

Тиждень правових знань

З 03 по 07 квітня в Ліцеї № 11 м. Новомосковська було проведено тиждень правових знань.
12 квіт. 2023

Від творчого вчителя до творчого учня

Вітаємо колектив учнів – членів об’єднання «Казкова палітра» та їх керівника Лагоду Анжелу Петрівну з черговим творчим досягненням.
24 бер. 2023

День українського добровольця

З 13 по 17 березня, з метою вшанування подвигу учасників добровольчих формувань, мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, в Ліцеї №11 м. Новомосковська проведені заходи до Дня українського добровольця.
8 бер. 2023

Фізична активність

Вітаємо учнів ліцею №11 переможців міського фізкультурно-оздоровчого дистанційного конкурсу «Фізична активність»
8 бер. 2023

Мальовнича Дніпропетровщина

В межах тижня, присвяченого річниці створення Дніпропетровської області, в Ліцеї № 11 м. Новомосковська серед учнів 1-4 класів було проведено конкурс малюнків «Мальовнича Дніпропетровщина».
2 бер. 2023

«Вистояли – переможемо!»

Під таким гаслом в ліцеї №11 пройшли заходи до річниці повномасштабного вторгнення та збройної агресії рф проти України.
27 лют. 2023

Наш пошук і творчість тобі, Україно!

20.02.23 в Ліцеї № 11 відбувся ІІ етап фестивалю «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» в номінації «Художнє читання», що був присвячений Дню рідної мови.
10 лют. 2023

Різдвяна зіронька

В грудні 2022 року учні ліцею взяли активну участь во Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі – конкурсі естрадної пісні «Різдвяна зіронька» (онлайн-формат) в номінаціях «образотворче мистецтво» та «декоративно-ужиткове мистецтво».
1 лют. 2023

Тиждень патріотичного виховання

З 23 по 27 січня 2023 року в Ліцеї №11 пройшов тиждень патріотичного виховання, присвячений Міжнародному Дню пам’яті жертв голокосту та Дню пам’яті Героїв Крут.
25 січ. 2023

Місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Зимові канікули - час відпочинку для дітей: прогулянки, ігри, катання на санчатах і ковзанах. Щоб зимові канікули пройшли безпечно для учнів, в ліцеї №11 з 19 грудня 2022 року по 19 січня 2023 року був проведений місячник «Увага! Діти на дорозі!». Під час місячника всі класні керівники провели бесіди, інструктажі, години спілкування з правил дорожнього руху.