З новинами ліцею №11 можна ознайомитися на сторінці Facebook

Перейти на сторінку

14 жовт. 2022

День захисників та захисниць України

До Дня захисників та захисниць України в ліцеї №11 проведено комплекс заходів, метою яких було виховання в учнів почуттів поваги та вдячності до військових, патріотизму, формування активної громадянської позиції школярів.
6 жовт. 2022

«Україна – єдина країна»

Талановиті юні художники ліцею №11 взяли участь в міському конкурсі дитячого малюнку «Україна – єдина країна».

День вчителя

Початок жовтню – це День людей похилого віку та День вчителя.

Допомога Краматорській лікарні

За зверненням волонтерської організації, яка працює у гімназії №7, колектив учнів, батьків, вчителів швидко і активно залучився до благодійної акції.

«Смілива гривня»

У вересні 2022 року учні та їх батьки, педагогічний колектив ліцею №11 взяли участь у благодійній акції «Смілива гривня», яка організована з метою збору монет на підтримку ЗСУ.
16 вер. 2022

Тиждень протидії булінгу

В ліцеї №11 завершився тиждень протидії булінгу.
14 вер. 2022

Олімпійський тиждень в ліцеї № 11 м. Новомосковська

З 5 по 9 вересня в Ліцеї № 11 було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.
12 вер. 2022

Вивчаємо правила пішохода

В межах місячника «Уваги, діти на дорозі!» в ліцеї №11 серед учнів 1-4 класів був проведений конкурс малюнків «Світлофор попереджає».
1 вер. 2022

Юні волонтери ліцею №11.

Учні 4-Б класу ліцею №11, Козинець Максим та Козинець Денис, вирішили долучитися до волонтерської діяльності і протягом декількох годин збирали кошти на допомогу ЗСУ.
22 лют. 2022

Другий етап шкільного фестивалю дитячої творчості

21 лютого в ліцеї відбувся ІІ етап шкільного фестивалю дитячої творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - конкурс читців, який був призначений Дню рідної мови.